INFO

Jestem zdolnym człowiekiem. Moją pasją zawsze były samochody i muzyka. Już od 15. roku życia reperowałem głośniki i konstruowałem różne grające sprzęty.
Zacząłem montować ludziom w samochodach radia, głośniki, wzmacniacze oraz skrzynie własnej produkcji. Moja wyobraźnia sprawiła, że nie ograniczały mnie problemy ze znalezieniem miejsca na głośniki w aucie. Tradycyjne rozwiązania nie zadowalały mnie w pełni.
Studiowałem we Wrocławiu i współpracowałem ze znanymi firmami car audio. Praca z ludźmi, których pasją jest tworzenie perfekcyjnie grających aut oraz ze specjalistami w branży dała mi ogromną radość i doświadczenie.
Wyższe wykształcenie w dziedzinie projektowania pozwoliło mi patrzeć na materię w inny sposób, myśleć dizajnersko na tworzone dzieła.
Idąc przez życie z dewizą „wszystko da się zrobić” nie raz musiałem pokonać wiele trudności przy realizacjach projektów. Sam wyznaczając sobie wysokie standardy do spełnienia, zyskałem zadowolonych z efektów klientów.
Nauka i ciężka praca nie poszły w las. Firma UTDcaraudio, z którą chcę zaistnieć w Sokółce, jest moim celem, który chciałbym osiągnąć.
Oferuję szeroką gamę usług mało popularnych w naszym regionie oraz drobne naprawy mechaniczno-elektryczne.
Np. wymiana ślizgów szyb, montaż alarmów i centralnych zamków, kamer cofania i czujników parkowania, zakładanie zestawów xenon oraz rozbierania i czyszczenie reflektorów samochodowych.
Ponadto zajmuję się oklejaniem aut folią m.in. typu karbon 3D lub foliami ochronnymi. Oferuję możliwość zmiany koloru elementów auta (zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu). Szeroka gama wzorów i kolorów folii sprostają nawet najbardziej wymagający gustom. Istnieje również możliwość przyciemnienia szyb w samochodach.
W miarę posiadanej wiedzy doradzę lub sam dokonam napraw / zmian . Dzwoń lub napisz, może razem wymyślimy odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.